Zaznacz stronę

OFERTA BIZNESOWA

BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT, PROFESJONALIZM…

Limuzyny to nasza pasja, dlatego w naszej flocie znajdują się ekskluzywne auta osobowe najlepszych marek. Transport naszymi pojazdami zapewni Państwu całkowity komfort podczas podróży, zarówno krótkich, jak i tych dłuższych.

Szanując Swój Czas Zaufaj Nam

Chciałbyś, aby Twoi goście i pracownicy czuli się wyjątkowo. Pragniesz zadbać o każdy najmniejszy szczegół, dbając o dobry wizerunek i prestiż swojej firmy. Planujesz odbyć podróż służbową lub wysłać w nią swoich pracowników, oczekujesz ważnych gości z zewnątrz lub gości z innego oddziału.

Wykonamy dla Ciebie transfer do Hotelu, na Spotkanie czy Lotnisko. Przewieziemy Twoich gości z dowolnego miejsca, odwieziemy na dowolny adres.

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o wszystkie najważniejsze szczegóły.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Transfery z punktu A do punktu B

Wynajem Samochodu z kierowcą „Chauffeur service”

Wyjazdy Biznesowe

VIP taxi oraz obsługa klienta VIP

Usługi Concierge

Obsługa Spotkań & Imprez Firmowych

Transfery z i na Lotnisko z imiennym odbiorem Gości

Kierowcy, mówiący w językach obcych

ZAREZERWUJ TERAZ

NASZE USŁUGI

Transfery

Wskaż miejsce odbioru i miejsce docelowe, podaj datę i planowaną godziną przeznaczenia.

„Chauffeur service”

Wynajmując limuzynę z kierowcą, każdy ma możliwość poczuć się jak VIP, oszczędzając swój cenny czas.

Wyjazdy Biznesowe

Planujesz odbyć podróż służbową lub wysłać w nią swoich pracowników, zaplanuj z nami każdy detal.

Usługi Concierge

Spersonalizowany serwis, codziennych i wyjątkowych sytuacji, a przede wszystkim realizacja nietypowych potrzeb i życzeń pozornie niemożliwych.

Imprezy Firmowe

Organizujesz konferencję, spotkanie lub imprezę firmową. Bezpieczeństwo i punktualność Twoich gości jest w naszych rękach.

Oferta VIP Taxi

Obsługa eventów, Konferencji, Przejazd na Kolacje, Jazda Biznesowa po zakorkowanym mieście, Transfer z i na Lotnisko, anglojęzyczna obsługa

Od lat świadczymy profesjonalne usługi w segmencie luksusowego transportu osób, turystyki przyjazdowej i usług Concierge.
Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny zespół: kierowców, koordynatorów, hostów, concierge, przewodników oraz ekskluzywne: limuzyny,  obsługiwane przez profesjonalnych szoferów posługujących się językami obcymi.

Nabyte doświadczenie i znajomość potrzeb najbardziej wymagających Klientów pozwala nam w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Z naszych usług korzystają firmy krajowe i zagraniczne, hotele, ambasady, agencje eventowe, turyści, osoby prywatne oraz goście VIP. Świadczymy usługi zarówno w całej Polsce, jak i w Europie.
Ofertę dostosowujemy indywidualnie, zawsze mając na względzie komfort, dyskrecję, zadowolenie i potrzeby Klienta. Posiadamy wymagane zezwolenia, certyfikaty, ubezpieczenia i licencje niezbędne do świadczenia usług transportowych i turystycznych w Polsce i Europie. To Nasza pasja, dlatego każdy Gość traktowany jest jak VIP.

Naszym celem jest spersonalizowany serwis, zarówno w planowaniu życia codziennego, jak i sytuacji wyjątkowych, a przede wszystkim w realizacji nietypowych potrzeb i życzeń pozornie niemożliwych.
Pomagamy w zwykłych i niecodziennych czynnościach naszych klientów oraz ich bliskich.

MASZ PYTANIE

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń do Nas

+48 730 396 036

Napisz do Nas